•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Napísali o nás/nám

RECEPT, AKO MENIŤ SLOVENSKÝ FUTBAL

 01.05.2011

Stredajší zápas v Kalinove bol pre mňa osobne veľkým zážitkom. Tých rozmerov bolo viac a retrospektívne by som sa k tomu rád vrátil...

Už týždeň pred pohárovým zápasom ma kontaktovali funkcionári Kalinova v súvislosti s pohárovým zápasom. Pozvali všetkých našich predstaviteľov na tento zápas. Ich zámerom bolo uctiť si nás. Zápas poňali ako veľkú oslavu futbalu. Bola to situácia, ktorá sa mi v mojej pozícii, ktorú zastávam už 40 mesiacov stala prvýkrát.

Po príchode na zápas sme boli všetci očarení podmienkami domáceho klubu. Vynikajúci trávnik, za ktorý by sa určite nehanbili ani prvoligové kluby v našej krajine, pomocné ihrisko, umelý trávnik, tenisové kurty, telocvičňa či regeneračné linky. To všetko je v areáli tamojšieho futbalového klubu. Na slovenské pomery exkluzívne vybavený areál zdravia... k tomu všetkému nová budova, kde sa konajú spoločenské akcie. Catering spĺňal tie najprísnejšie kritéria... po zápase organizátor zápasu pozval na večeru všetkých hráčov, členov realizačného tímu a funkcionárov MFK Tatran Liptovský Mikuláš na večeru.

Aj keď ľudia na všetkých slovenských športových úrovniach používajú pri svojej práci „metódu plaču či sťažovania sa“, pohárový zápas mi ukázal, že aj v našej krajine sú ešte stále kluby, kde prevláda úsmev a radosť z hry. Funkcionári domáceho klubu svojím prístupom prispeli k priateľskej atmosfére, získali si vážnosť a úctu z našej strany.

Som presvedčený, že vďaka zvolenej stratégii, starostlivosti a profesionalite sú dnes Kalinovčania príkladom ostatným športovým klubom. Nám nevynímajúc! Stačilo málo... uctiť si svojich súperov na športovom poli. Nový pápež František I. hovorí: „ Nebojte sa nehy a lásky!“ Kalinovčania tak urobili a majú môj rešpekt!

Martin Pohlod, výkonný riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1 2

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:00 13:00 - 15:30
Utorok: nestránkový deň
Streda: 08:00 - 12:00 13:00 - 16:30
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 12:00

Fotogaléria

Kalendár

Facebook